Obsah

Nepřehlédněte

Navštivte i Vy naši firmu Dura-Line na FTTH konferenci v Marseille, ve Francii, v únoru 14-16, 2017 na stánku G05.

 

DuraMulti poskytuje možnost instalovat další optické kabely ruku v ruce s postupným rozšiřováním sítě, v již existující trubičkové infrastruktuře.

Více informací k DuraMulti

O společnosti Dura-Line

Dura-Line Europe je součástí globální skupiny Dura-Line, založené v roce 1971, s centrálou v Knoxville, Tennessee, USA.

Jsme mezinárodním výrobcem a distributorem výrobků a řešení pro oblast telekomunikací a energetické infrastruktury. Jednotný systém výrobků Dura-Line poskytuje dokonalou ochranu různým typům kabelů, a umožňuje jejich rychlou, opakovanou a bezpečnou instalaci v celé řadě průmyslových odvětví a způsobů aplikací.
Již od roku 1980 se soutřeďujeme na vývoj speciálních chrániček z vysokohustotního polyetylenu (HDPE), využívaných pro ochranu kabelů z optických vláken. Naše DuraDuct chráničky a široké portfolio DuraMicro mikrotrubiček s jedinečnou, trvalou lubrikační vrstvou SilicoreTM jsou široce využívány ve výstavbě telekomunikačních a kabelových sítích.

Skupina Dura-Line zahrnuje 18 výrobních závodů umístěných na 4 kontinentech.

DURA-LINE CT, s.r.o., závod obsluhující celoevropský trh, se nachází v České republice a jeho produkce je 100% zaměřena na sektor telekomunikací.
Výrobky za našeho evropského závodu jsou využívány stovkami spokojených zákazníků ve více jak 30 zemích.

Poslední zprávy

Please join Dura-Line at the FTTH Conference.  For more information, please review the special invitation.

Tlalnepantla, State of Mexico, February 5, 2016 - Mexichem, S.A.B. de C.V. (BMV: MEXCHEM*) (“the Company” or “Mexichem”) announced today that, as part of its strategy to consolidate Mexichem’s Leadership Team, the Company has appointed Paresh...

Nové produktové katalogy

Přinášíme vám nové prodejní katalogy s představením kompletního výrobkového portfolia naší společnosti, které si můžete stáhnout zde:

Tlalnepantla, State of Mexico, September 20th, 2014 - Mexichem, S.A.B. de C.V. (BMV: MEXCHEM*) (“the Company” or “Mexichem”) announced today that it has completed the...