Představení společnosti

Obecně
Dura-Line patří mezi hlavní mezinárodní výrobce a distributory výrobků spojených s komunikační a energetickou infrastrukturou a také distributorem systémů zahrnujících trubky, trubky s kabelem, potrubí a jejich příslušenství. Ve firmě Dura-Line poskytujeme tzv. „mission critical“prvky sítí a infrastruktury. Svou zodpovědnost bereme velmi vážně. Náš zkušený obchodní tým a zaměstnanci technické podpory se zavázali pracovat a vyrábět  kvalitně. Naše pokračující výrobní inovace spojené s našimi nepřekonatelnými výrobními zkušenostmi nám dává schopnost podporovat vaše specifické potřeby pro instalaci, kdekoliv nás potřebujete.


Sjednocený systém výrobků Dura-Line poskytuje ochranu, rychlost, bezpečnou instalaci komunikačních sítí, napájecích kabelů a tlakového potrubí sloužících pro široké spektrum trhů zahrnujících:

 

  • Telekomunikace zahrnující CATV sítě
  • Energetický průmysl zahrnující ropu a plyn, zrovna tak, jako elektrické převaděče a distribuční potrubí
  • Dopravní sítě zahrnující dálnice a pouliční osvětlení
  • Městské a průmyslové potrubí na pitnou vodu, odpad a užitkovou vodu, plyny
  • Informační a podnikové sítě pro nemocnice a průmyslové mechanizace
  • Zavlažovací systémy, jak s elektrickým kontrolním systémem/tlakovým systémem/golfová hřiště/zavlažování trávníku
  • Geotermální energie
  • Vodárenství


Hlavní ústředí společnosti Dura-Line je v Knoxville, Tennessee. Vznikla kombinací dvou průmyslových leadrů, Arnca a Dura-Linu. V roce 2011 Dura-Line využil i výrobní schopnosti Boreflex / Lamson potrubí. Našich 8 výrobních amerických center je rozmístěno strategicky blízko k zákazníkům a jsou registrována dle ISO 9001.


Dura-Line odpovídá předpisům Zákona o americkém obnovení a znovuinvestování


Duraline vyrábí všechny své výrobky (trubky) ve Spojených státech. Tyto produkty vyhovují americkým požadavkům podle Zákona 2009 o americké obnově a reinvestování.

Prohlášení Dura-Linu o bezpečnosti a wellness mise


Celosvětově se snažíme vytvořit a udržet bezpečné a zdravé pracovní prostředí pro všechny naše zaměstnance. Jsme si vědomi, že zaměstnanci jsou naším nejdůležitějším přínosem a jsme zavázáni chránit jejich zdraví a bezpečnost.


Naší snahou je úspěšně docílit zaměstnanecké spoluodpovědnosti na jakékoliv úrovni ve společnosti.


Dura-Line usiluje o to, být celosvětově nejlepší v oblasti bezpečnosti práce. Bezpečnost je práce každého z nás z Dura-Linu.
 

Dura-Line v Evropě

Evropský výrobce trubiček Dura-Line CT, s.r.o. sídlí v České republice od roku 1993. Specializuje se na výrobu HDPE trubek, mikrotrubiček a MD svazků různých typů. Má 120 zaměstnanců, 90% produkce vyváží do celé Evropy. Dura-Line Europe je členem globální skupiny Dura-Line Holdings, Inc.

Výroba v ČR


Downloads: